Post Format

15 prostych dekoracji na powitanie jesieni

Witajcie!

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam 15 inspirujących zdjęć z dekoracjami w jesiennych klimatach. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o jesień, to mam wobec tej pory roku bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony we wrześniu każdego roku strasznie szkoda mi odchodzącego lata, smucą coraz to chłodniejsze i krótsze dni, a widok przygotowującej się do odpoczynku przyrody napawa melancholią. Z drugiej strony próbuję pogodzić się z faktem, że taka jest kolej rzeczy i że ta zmiana niekoniecznie musi być zła.

Dużo łatwiej jest jednak zaakceptować te argumenty w pięknym otoczeniu. Bo przecież jesień też ma bardzo dużo do zaoferowania, bogactwo i nasycenie farb w tym okresie jest niesamowite. W lesie, w parku, na straganach królują kolory pomarańczowy, czerwony, brązowy, zielony. Przeniesione do domu mogą pomóc ożywić wnętrze i stworzyć niezwykłą atmosferę ciepła i przytulności. I w takim wydaniu jesień może być naprawdę fajna!

Zresztą zobaczcie sami, w jak prosty sposób można ozdobić jesiennie swoje wnętrza. Jutro biegnę po miniaturowe dynie i będę kombinować jakby tu upiększyć swoje mieszkanie :) .

A lato? Lato już za 277 dni!

Ciekawy pomysł: zasuszone liście umieszczone w ramkach pomiędzy dwoma szybkami. Do tego gałązka jesiennego krzewu z owocami i już jest fajna dekoracja!

jesienne dekoracje (16)

via bhg

Żołędzie i dynie można przecież pomalować! Podoba mi się jak te niebieskie akcenty kontrastują z czerwoną dekoracją stołu.

jesienne dekoracje (8)

via bhg

Efekt bardzo szlachetny.

jesienne dekoracje (2)

via bhg

Na poniższym zdjęciu bardzo podoba mi się ten delikatny pomarańczowy (prawie żółty?) kontrastujący z zielonym. Zrobiło się wesoło.

jesienne dekoracje (3)

via bhg

Taka świeża dekoracja. A do tego jadalna.

jesienne dekoracje (4)

via bhg

Te gałązki z kolorowymi liśćmi włożone jakby niedbale do metalowego koszyka na stole bardzo mi się podobają. Lampion-świecznik nad stołem też :) .

jesienne dekoracje (5)

via bhg

jesienne dekoracje (7)

via bhg

jesienne dekoracje (9)

via bhg

Dynie oplątane drucianą konstrukcją. Oryginalne i łatwe do zrobienia.

jesienne dekoracje (10)

via bhg

Skoro są stroiki bożonarodzeniowe, to dlaczego by nie zrobić stroika jesiennego? Oto dowód, że jesień nie musi być szaro-bura!

jesienne dekoracje (11)

via bhg

3 świeczniki, 3 małe dynie. Gotowe!

jesienne dekoracje (12)

via bhg

Jak te barwne liście pięknie współgrają z kolorem stołu. Malutkie dynie powieszone na sznurkach: rewelacja!

jesienne dekoracje (13)

via bhg

Tutaj pomarańczowy pięknie ożywił tą stonowaną kolorystycznie jadalnię. Na Wielkanoc zawsze wieszam ozdobne pisanki na moim kuchennym żyrandolu. Ale pomysł z dyniami też jest warty wypróbowania.

jesienne dekoracje (14)

via bhg

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*