Post Format

Detale pod lupą cz.3.

Witajcie,

Detale pod lupą wróciły! Oj, dużo czasu minęło od ostatniego wpisu z tej serii. Jest tyle ciekawych i pięknych rzeczy, że trudno jest mi zdecydować się co chciałabym pokazać i o czym pisać :) . Spójrzcie na poniższe pomysły, być może któryś z nich przypadnie Wam do gustu i wykorzystacie go w swoim mieszkaniu.

Ciekawie ułożone kocyki (w sam raz na okres jesienno-zimowy!)! Dobry i niedrogi sposób, by dodać przytulności oraz ożywić wnętrze.

Bardzo podoba mi się pomysł z zastosowaniem tego samego wzoru na różnych elementach dekoracyjnych. Tak jak na poniższym zdjęciu – ściana w kąciku do pracy oraz poduszka na kanapie sprawiają, że pomieszczenia o różnym przeznaczeniu połączone są wizualnie wspólnym elementem. Aby osiągnąć podobny efekt  nie trzeba mieć tkaniny i tapety z tej samej kolekcji. Małą ściankę można „ubrać” w bardzo prosty sposób. Wystarczy kawałek tablicy korkowej, który należy obciągnąć tym samym materiałem, z którego wykonana jest poszewka. Gotowe!

Nie mam w domu krzeseł tego typu – a szkoda! Bo od razu zakasałabym rękawy i zabrałabym się do odnowienia tapicerki na wzór poniższego krzesła. Dwa różne wzory, te same kolory -banalny pomysł a efekt bardzo oryginalny!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*