Post Format

Kolor roku 2012 – skandynawska jadalnia z radosnymi akcentami

Moi Drodzy!

Chciałabym Wam dzisiaj przedstawić radosną jadalnię, która bardzo przypadła mi do gustu. Muszę przyznać szczerze, że dotychczas uważałam styl skandynawski za zbyt chłodny i surowy.  Kojarzył mi się przede wszystkim z kolorami białym, szarym i czarnym – jednym słowem – z surowością. Tymczasem taka niespodzianka! W tej jadalni wszystko co białe, szare albo czarne schodzi na drugi plan, ustępując miejsca kolorowym krzesłom i lampom!

Pamiętacie, jak na samym początku cyklu artykułów poświęconych kolorowi roku 2012 (czyli tutaj) pisałam, że kolor tangerine tango dobrze komponuje się z błękitem? W tej kuchni mamy na to niezbity dowód! Dla zwiększenia efektu dekoracyjnego, pomarańcz i błękit zostały powtórzone w kwiecistej aranżacji stołu oraz w miseczkach na półce ściennej.  Musztardowe krzesło dopełnia kolorową stylizację. W efekcie powstało bardzo optymistyczne pomieszczenie, w którym aż chce się zjeść coś dobrego.

skandynawska jadalnia z pomarńczowymi akcentamivia brunchatsaks

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 comments

  • niceandnicer

   06/08/2012 @ 18:01

   To prawda, dzięki nim to surowe wnętrze jest bardzo ciekawe i radosne. Podoba mi się także fakt, że krzesła są z różnych zestawów.

   Reply

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*