Post Format

Inspiracje na życzenie: kuchnia w czerwieni cz.1

Moja dobra znajoma stoi przed poważnym dylematem wnętrzarskim, a mianowicie jak urządzić kuchnię. Na jej życzenie prezentuję kilka inspiracji kuchni z elementami koloru czerwonego, bo chyba w tym kierunku pójdzie ze swoim projektem. Kolor czerwony jest na tyle silny, że trzeba z nim uważać, gdyż łatwo przesadzić i w efekcie można stworzyć pomieszczenie, które będzie męczyło (a poza tym może się szybko znudzić). W przypadku kuchni, najpopularniejszymi i najlepszymi zestawieniami kolorystycznym są czerwień z bielą, czerwień z jasnymi beżami i czerwień z szarym/czarnym. Elegancko w takiej kuchni wyglądają też elementy stalowe.

Meble w tej kuchni, pomimo intensywnego koloru, nie przytłaczają, a wszystko to dzięki zachowaniu bardzo prostego wzornictwa. Cudowne lekkie lampy nad stołem!

czerwona kuchnia Murator via urzadzamy

czerwone akcenty w kuchnivia klikk

Taka dekoracja na ścianie ma swoje plusy: kiedy się znudzi, można namalować coś innego. Osobiście bardzo podoba mi się takie wesołe rozwiązanie dekoracyjne.

tapeta w kuchni czerwona typografiavia pytanieomieszkanie

Czerwony nie muszą pojawić się w kuchni jako kolor mebli lub ścian. Poprzez zastosowanie ciekawych ozdób w tym kolorze możemy osiągnąć subtelny efekt dekoracyjny. O takich typograficznych inspiracjach w mieszkaniu będzie wkrótce dużo więcej!

czerwone akcenty w kuchnivia countryraisedcityfound

kuchnia oryginalna lodówka akcenty brytyjskieMurator via urzadzamy

kuchnia z czerwonymi krzesłamistadshem.se via homeandinteriors

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 comments

  1. Pingback: Inspiracje na życzenie: kuchnia w czerwieni cz.2 | nice & nicernice & nicer

  2. Pingback: Czerwone maki, czyli trendy w kolorach na wiosnę/lato 2013 cz.4. - nice & nicer

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*