Post Format

Kwiaty według Gibson’a

Niedawno miałam okazję przeczytać ciekawy wywiad z utalentowanym amerykańskim projektantem wnętrz, Grant K. Gibson’em, uznanym w 2010 roku przez Elle Décor jednym z pięciu projektantów „wartych śledzenia”. Nie znałam wcześniej nazwiska tego młodego pana, ani jego osiągnięć. Jak na 33-latka są one spore: własna firma w San Francisco, współpraca z czołowymi magazynami wnętrzarskimi w USA (m.in.: House Beautiful, Elle Decor, Better Homes and Gardens), projekty wzdłuż i wszerz Stanów Zjednoczonych.

To, co szczególnie zaciekawiło mnie w wyżej wspomnianym wywiadzie, była wypowiedź Gibson’a odnośnie wykorzystania kwiatów we wnętrzach. Projektant uważa bowiem, iż kwiaty są po prostu niedocenionym elementem dekoracyjnym i mimo swojej niskiej ceny i prostoty zastosowania, właściciele mieszkań i domów zbyt rzadko stosują dekoracje kwiatowe jako element nadający przestrzeniom nowego charakteru.

Zmotywowana wypowiedzią Grant’a Gibson’a postanowiłam poszukać ciekawych inspiracji dekoracyjnych z kwiatami. Efekt? Seria pięknych zdjęć, które dzisiaj chciałabym pokazać. Nie będą to jednak typowe bogate i kolorowe bukiety: tym razem postawiłam na minimalizm…Okazuje się, że często wystarczy zużyta butelka czy stary wazon (lub kilka butelek lub wazonów) i parę kwiatów by stworzyć bardzo oryginalny efekt.

kwiaty we wnętrzachvia wohnidee

Super pomysł: pomalowane słoiki i butelki jako nieszablonowe wazony.

kwiaty we wnętrzachelle decoration via iiiinspired

kwiaty we wnętrzachvia pinterest

kwiaty we wnętrzachvia tinywhitedaisis

kwiaty we wnętrzachvia thebridesguide

kwiaty we wnętrzachvia mellow-stuff

Piękna, prosta i łatwa w realizacji kompozycja na wiosnę!

kwiaty we wnętrzachvia southernliving

kwiaty we wnętrzachvia pinterest

kwiaty we wnętrzachvia designsponge

Maki islandzkie. Cudowne.

kwiaty we wnętrzachvia acreativemint

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*