Post Format

Legowisko w stylu skandynawskim, czyli psie inspiracje

Witajcie w nowym tygodniu,

jako wielka miłośniczka zwierząt i właścicielka jednego cudownego psiaka, postanowiłam rozpocząć serię artykułów na temat ciekawych produktów dla psów a także produktów dla ludzi z psimi motywami :) .

Mam za sobą odwiedziny w kilkudziesięciu sklepach internetowych z art. zoologicznymi a także niejedną wycieczkę do różnych sklepów stacjonarnych. Niestety za każdym razem stwierdzam, że większość ogólnodostępnych akcesoriów dla psów rozczarowuje jeśli chodzi o wygląd. Psiakowi jest pewnie wszystko jedno, czy legowisko będzie mniej lub bardziej kolorowe, ale dla mnie, czyli osoby, która ceni walory estetyczne  – nie :) . Poza tym bardzo lubię produkty, które nawiązują do świata psów, a są przeznaczone dla ludzi. Dlatego też wyruszam na łowy ciekawych inspiracji i pomysłów!

Jak się Wam podoba takie legowisko – budka dla psa do domu? Idealne do wnętrz w stylu skandynawskim :) . Na stronie 101woonideeen, skąd pochodzi inspiracja, jest instrukcja jak zrobić taki psi domek. Dzięki zdjęciom i translatorowi nie ma problemu ze zrozumieniem poszczególnych kroków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 comments

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*