Post Format

Moda na wnętrza – szmaragdowe zauroczenie

Witajcie,

Niecały tydzień temu zakończył się słynny Nowojorski Tydzień Mody, podczas którego projektanci przedstawiali swoje kolekcje na wiosnę / lato 2013. Zawsze fascynuje mnie to wybieganie w przyszłość przez projektantów, wymagające tak perfekcyjnego wyczucia trendów i oczekiwań klientów.

Przeglądając propozycje tzw. kreatorów mody, trafiłam na zdjęcia z pokazów Michael’a Kors. Zafascynowało mnie połączenie kolorów szmaragdowego, czarnego i białego na sukience rodem z serialu Mad Men. Lata 60-te w pełnej krasie: elegancja, kobiecość, klasa.

Zaczęłam się zastanawiać, jak wyglądałoby wnętrze zaaranżowane w tej palecie kolorystycznej. Szmaragd najbardziej pasował mi do sypialni: głęboki kolor o wytwornym charakterze. W prezentowanej sypialni podobało mi się, że ciemne ściany zostały rozjaśnione białymi akcentami. Dzięki temu wnętrze nie jest ponure. Abstrakcyjny obraz dodaje temu klasycznemu wnętrzu szczyptę nowoczesności.

I tak oto powstał zestaw, który chciałabym Wam dzisiaj przedstawić. Okazało się też, że szmaragd to mój szczęśliwy kamień przypisany osobom spod znaku byka, tak więc nie mogłam lepiej trafić :) .

A Wy, lubicie szmaragdowy? Macie lub mieliście kiedyś ten kolor w Waszym wnętrzu?

szmaragdowy we wnętrzu

Michale Kors via style oraz Lonnymag

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

One comment

  1. Pingback: Kolor szmaragdowy, czyli trendy w kolorach na wiosnę/lato 2013 cz.1 - nice & nicer

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.

*